La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 738 Culés

konto usunięte

1

The Best Moments from rozmowa Roberta Mazurka z Rafałem Trzaskowskim:

RM: Czy Pan wie jak nazywa się prezydent Warszawy?
RT: Hanna Gronkiewicz-Waltz
RM: Wymienił Pan to nazwisko. To jest niesłychanie rzadkie (...). Pan w ogóle nie wspomina, że HGW to prezydent Warszawy. A Pan pamięta z jakiej partii jest Hanna Gronkiewicz-Waltz? ~ XDDD Od razu na początek wywiadu. Wyborne.

RT: 60% Warszawiaków ocenia prezydenturę HGW pozytywnie włącznie z problemem afery reprywatyzacyjnej
RM: No to jest taki drobny problem prawda? Wszystko jest świetnie tylko coś tam

RM: W 2006 roku HGW obiecuje metro na Białołękę i 3 linie do 2014, Rok 2018 Rafał Trzaskowski obiecuje metro na Białołękę, Obwodnica Śródmiejska Warszawy, 2007 rok, HGW mówi, że będzie w ciągu 2 lat, Rok 2018, Pan mówi, że to sprawa niesłychanie istotna. Sinfonia Varsovia, w 2010 roku kiedy Pan brał udział w kampanii wyborczej HGW i w 2014, kiedy była Pan szefem jej sztabu mówiliście, że będzie na Pradze, teraz Pan mówi, że będzie, ale dopiero w 2024, Plac Defilad mówi Pan dokładnie to samo. To jest takie poczucie, że 3 razy obiecywaliśmy to za 4 też się uda. Nie używane obietnice zawsze się przydają

RM: 50 km linii tramwajowej za 1.5 mld, Tramwaje Warszawskie, na których czele stoi polityk PO Wojciech Bartecki, tak nota bene jest w Warszawie, że jak się było burmistrzem Śródmieścia to potem się zostaje prezesem Tramwajów Warszawskich - XDD

Rozmowa o liniach metra w Sofii
RT: To słabe porównanie. Oni mieli infrastrukturę z lat 80 na szybki tramwaj, struktura geologiczna jest inna niż w Polsce, zlikwidowano tam wszystkie linie tramwajowe
RM: U nasz zawsze sytuacja geologiczna jest inna. Nawet autostrady, które buduje się na płaskim kosztuje drożej niż w Szwajcarii po górach XDDD

Dyskusja o szkolnictwie
RM: Nie widzę by w szkołach było gorzej niż wcześniej. Nie widzę różnicy.
RT: To może zanotujmy, bo to jest najbardziej odosobniona opinia jaką słyszałem
RM: Może dlatego, że nie jest aktywistą partyjnym

RT: Robimy spotkania door to door
RM: Ja wiem. Chodzicie z taśmą i tam szyby ludziom naprawiacie. To była znakomita ustawka.

RM: Gdyby mnie Pan przez chwilę posłuchał zamiast słuchać samego siebie, bo ja wiem, że Pan bardzo lubi siebie. XDD

I creme de la creme tej rozmowy
Robert Mazurek: A jak średnia długość życia (za kadencji HGW) się wydłużyła!!! Ludzie po 141 lat kupowali sobie kamienice za 50 zł.

Aż chętnie sobie zobaczę jak grillował Jakiego xDD

2

@krzychu1526 Rozmowa strasznie tendencyjna. Prowadzący wywiad przynajmniej powinien probowac udawać że jest bezstronny. Lublin ma prezydenta z PO (teraz poatanowił być bezpartyjny) i jest świetny. Co ma partia do jakiegos kandydata. To jalby zapytał "proszę mi przypomnieć z jakiej partii jest pan Pięta" sugrujac ze kazdy z PiSu będzie zapieprzał do kościola a pozniej zdradzał żonę.

konto usunięte

10

@Eto'o9 R10 XDDD To jest świetna rozmowa. Jeśli dziennikarz zadaje takie pytanie na początku to z jednej strony chce wprowadzić rozmówce w temat, a z drugiej strony pokazać, że to nie będzie łatwa rozmowa. A Mazurek to jeden z najbardziej bezstronnych dziennikarzy w Polsce. Każdy wywiad niezależnie od interlokutora prowadzi w podobny sposób.

0

@Eto'o9 R10 Akurat Mazurek jest bezstronny. Z tymi z PiSu jedzie równie mocno.

0

@Eto'o9 R10 Pooglądaj inne wywiady, mało jest tak bezstronnych osób w tym polswiatku wzajemnej adoracji. Fajfusom się wydaje że są bezkarni i nikt im choćby nie wytknie ich obłudy, zmierzają się z chlopem który miesza ich z błotem i się tylko jąka albo bezczelnie jak kretyn powtarza jeden frazes. Czaskoski stara się chyba przebić petru

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?