La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1445 Culés

2

W sobotę wziąłem udział w ogólnopolskim turnieju PES19 o którym pisałem tutaj w piątek i szczerze mogę każdemu polecić takie wydarzenie. Świetna organizacja i ogromny fun z rywalizacji, której jak się okazuje tak bardzo mi brakowało po tym jak przestałem grać w piłkę na żywo :) Ze 130 osób udało mi się wyjść z grupy i dotrzeć do pierwszej, później drugiej rundy w której poległem 2-1 przez głupi faul w polu karnym na czerwoną kartkę już 1 połowie przy korzystnym dla mnie wyniku 1-0. Tak czy inaczej jestem mega zadowolony z całej atmosfery i na pewno znów podejmę walkę, tym razem w Łodzi, w październiku.

0

@MesQueUnClub_87 Brałem udział w turnieju FIFY. Też coś ponad 150 osób brało udział. Czekałem na mecz 3h i go przegrałem i do domu :)
Włączył ki się Messi i trzy razy obilem obramowanie bramki.

0

@MesQueUnClub_87 Kariera e-sportowca stoi przed tobą otworem.

0

@Criss18Barca Po jednym meczu do domu? xD przecież trzeba rozegrać wszystkie mecze w grupie i dalej przechodzą np. 3 osoby z największą ilością punktów i jeszcze 3h na jeden mecz? najwięcej ile tam czekałem na swoją kolejkę to 40min, chyba, że to w ogóle na jakichś innych zasadach całkowicie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?