La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1353 Culés

1

fakt nie opinia:



Luis: 3 gole w tym sezonie, 2 z ogóraskami z Hueski w tym jeden karny,jeden z RSSS na pustaka. Wczoraj dobra gra,ale takie występy przeplata z dwoma słabymi.



Dembele: 5 goli, golazo z Sevillą decydujące o supercopa,golazo wczoraj w LM,3 gole w LaLiga w tym dwa z nich dały nam zwycięstwo.Gra niezła w porywach do bardzo dobrej.



Kto tu jest hamulcowym w ataku sprawa jest jasna. Trzeba nam bramkostrzelnej 9-ki jak tlenu jak nawet 21 letni skrzydłowy wchodzący w zespół strzela od niego dużo więcej ważnych bramek.



Luisa uwielbiam i nikt mu nie kasuje zasług,oby w tym sezonie tez nam dał tyle na ile jeszcze potrafi. Jednak trzeba spojrzeć na fakty.Są lepsi piłkarze którzy z pocałowaniem ręki chcieli by tu grać i daliby więcej.

14

@Skaramuczi Jedyny fakt to ilość bramek obu panów, cała reszta to już jest opinia ;)

0

@Striker to że Luis gra słabo a Dembele się pojawia i rozstrzyga mecze- tak opinia. z kosmosu.

1

@Skaramuczi Chyba nie zrozumiałeś.

konto usunięte

1

@Skaramuczi Lepsze 9 od Suareza? Kto jest lepszy? I czy w Barcelonie dałby sobie taki piłkarz radę? Bo grać w Interze w lidze włoskiej a w Barcelonie to jak z samochodu wyścigowego przesiąść się w bolid Formuły 1. Niby to samo ale kur.. różnica wielka

1

@Janiama Coś w tym jest, że teraz ciężko o klasowe dziewiątki.
Co prawda Firmino zjada Suareza, ale tylko on. Nie ma innego pewnego kandydata, pasującego do naszego stylu. Opcja ze szkółką jak na razie też odpada. Na Munira nie liczę, Abel Ruiz kopie się po czole w drużynie rezerw, jego kumple robią duże postępy, a on stoi w miejscu.
Co prawda Suarez zdaje się odzyskiwać formę, ale zastępcy trzeba szukać tak czy tak. Pozostają nam 2 opcje. Rzucić wszystkie siły na Firmino albo czekać jak jakiś wielki młody talent wybuchnie.

0

@Bartek22 NIe ma co czekać. Luis już tak grał w zeszłym sezonie. Atakować po Firmino, Liverpool wie że może zaśpiewać dużo ale wie tez że zawodnika nie zatrzyma jak ten chce odejść.,

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?