La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1952 Culés

konto usunięte

0

Wytłumaczy mi ktoś racjonalnie co się dzieje z Polakami dzisiaj?

14

@MaTt_BarcaFan Myśleli że wygrają sobie spacerkiem, ot cały sekret

konto usunięte

0

@MaTt_BarcaFan Racjonalnie to popełniają sporo błędów, nie funkcjonuje blok, kiepskie przyjęcie, siadł serwis, co w konsekwencji składa się na beznadziejną grę. Podejrzewam, że jest o kwestia psychiki. Może myśleli po pierwszym secie, że będzie łatwo i przyjemnie? Niestety, nie będzie.

2

@MaTt_BarcaFan Patrzą Messi nie gra, to wygrają na luzie a tu dupa i kamieni kupa.

0

@MaTt_BarcaFan To nie są Polacy

konto usunięte

3

0

@marcinv6 Jacyś amatorzy za nich wyszli...taki głupi sytuacyjny żart bo nie rozumiem tego co się stało.

0

@NeroTFP A ja myślę po prostu że nie gra w drugim i trzecim secie Kubiak i kurek i to jest przyczyną .

0

@mmaciass Przecież Kubiak nie gra w ogóle! Oglądasz ten mecz czy tylko udajesz?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?