La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1363 Culés

konto usunięte

0

Trochę mnie nie było, dyskusja spadła na dół wiec wyjaśnię tu :
Pisząc o Ronaldo i Van Bastenie jako najlepszych napastnikach w historii miałem na myśli graczy całe życie związanych z jedną pozycją.
Bo oczywiste jest, że Leo jest napastnikiem od nich lepszych, ale z uwagi na różne czynniki musi/chcę grać też na innych pozycjach.
Życiowe sezony Brazylijczyka, Holendra czy Suareza to NIC przy roku 2012 Mesjasza. Swoje wszystkie Złote Buty Urugwajczyk zawdzięcza temu, że Leo nie grał na ataku, bo w normalnej rywalizacji nie miałby z nim szans nikt. Nie tylko Suarez.

konto usunięte

0

@MESSIah16 Z racji tego że tych wszystkich napadziorów widziałem wiele razy na boisku mogę stwierdzić że Van Basten to był przykład jak powinna grać prawdziwa 9. Doskonale wyszkolony technicznie, świetnie grający głową i do tego szybki. O dziwo bardzo zbliżone cechy i ten sam styl gry miał Andrzej Juskowiak. Też świetny zawodnik oczywiście zachowując wszelkie proporcje w stosunku do Van Bastena. Van Basten, Ronaldo, Romario to byli genialni piłkarze.

1

@MESSIah16 Od 2009 roku Leo Messi jest najlepszym skrzydłowym, "10" i "9" świata w zależności gdzie gra.

konto usunięte

0

@Janiama Tak grał jeden z najbardziej moich ulubionych napastników świata. Zachowując oczywiście odpowiednie proporcje,mam nieco inny pogląd co do porównania z Juskowiakiem. Moim zdaniem to był jednak zdecydowanie inny profil zawodnika. Sam zwróciłeś uwage,że Marco był znakomity technicznie o Juskowiaku tego nie mozna powiedzieć. Marco wychodził do piłek nie był też taki sztywny jak Andrzej. Juz bardziej mi pasuje profil Van Bastena do Lewandowskiego

konto usunięte

0

@Gomola Juskowiak był świetnie wyszkolony techniczne piłkarzem i kapitalnie grał głową. Akurat kilka razy grałem przeciwko Andrzejowi w sparingach zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Zresztą bramki które strzelał też świadczą o doskonałej technice.

konto usunięte

0

@Gomola Jedno nie podlega dyskusji gdyby Van Basten grał teraz to co sezon miałby ponad 50 bramek a Juskowiak obok Lewego grałby w reprezentacji i w czołowym klubie europejskim.

konto usunięte

0

@Janiama Zresztą wydaje sie,że Juskowiak może czuć sie spełnionym piłkarzem jako i reprezentant Polski i w karierze klubowej. Grał przecież w Sportingu Lizbona, Olimpiakosie.Wolfsburgu , Borussi M. Po ruchach jego na boisku twierdze jednak,że Marco Van Basten to inny profil

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?