La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2088 Culés

1

No i wyszło w końcu. Pique z Busquetsem są czasem tak dramatycznie ospali, że szkoda strzępić ryja. Elektryczni, niepewni, spóźnieni. Święte krowy.

1

@Bartek22 Ze smutkiem, ale trzeba stwierdzić że ich dwóch chyba już swojej najlepszej formy nie odzyska. W przeciągu ostatnich 2 lat Pique miał jedynie przeblyski, a Busquets jest po prostu kompletnie bez formy. Z wielką nadzieją czekam w lecie na świetnego stopera za Gerarda i kogoś z wielkim potencjałem na pozycję Sergio.

0

@Granto Mam nadzieję, że przyjdzie dwójka z Ajaxu i wywalą tę dwójkę na ławkę, tam gdzie ich miejsce.

0

@Bartek22 Pique jeszcze tam wybił wcześniej piłki z bramki więc w sumie wsyzło na zero, natomiast Busquets swoją postawą mnie już po prostu wkur.ia, jak zostanie minięty to truchcik i niech reszta ratuje

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?