La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1399 Culés

1

Dziwne, że większość potrafi za wynik obarczyć i wypominac błędy każdego tj. Dembele, Valverde etc a o Messim to cisza całkowita. Gdyby to był przeciętny mecz w jego wykonaniu to zrozumiem bo to legenda ale dzisiaj totalne dno z tego co widzę.

0

@elmayakos no tak, asysta, poprzeczka xD

konto usunięte

1

@elmayakos Na tle tego dna dna to Messi i tak gra dobrze. :/

2

@elmayakos W ogóle ostatnio nie potrafi złapać drużyny za uszy gdy nie idzie.

2

@elmayakos Ale o czym to świadczy? Że gdy tylko Messiemu przytrafia się słabszy mecz, nie ma komu pociągnąć gry.

konto usunięte

1

@sewciu50 I pełno strat w środku pola, do tego niewidoczny w 2 połowie. Jego też można skrytykowac (niektórzy chyba nie wiedzą

1

@damianex10 Dokładnie. Jedynie co to z przodu zawsze Dembele coś próbuje choć nie zawsze to wychodzi ale widać chęć do gry w przeciwieństwie do reszty.

0

@Michal1998 O to się właśnie rozchodzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?