La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 983 Culés

5

Jedni na siłę hejtują Valverde, drudzy na siłę go bronią, obiektywnych kibiców to jest tutaj malutka garstka, którzy potrafią trzeźwo ocenić, kiedy mecz zawalił trener, a kiedy zawodnicy.

4

@MesQueUnClub_87 Na przykład dzisiaj zawalili i trener i zawodnicy.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 Dzisiaj zawalił i trener i zawodnicy. Zawsze bronię Valverde, ale za dzisiejszy mecz nie mam zamiaru. Jednak nie pozwolę żeby z trenera zrobić kozła ofiarnego, który jest za wszystko odpowiedzialny.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 zawalił trener i zawodnicy, po co taka podstawa to po pierwsze? Po co Rakitić który od początku gra słabo a nie Vidal który w ostatnim meczu zagrał kapitalny mecz? a z zawodników to Pique po prostu kryminał

0

@Bartek22 No. I to jest obiektywna słuszna ocena sytuacji. Brawo

0

@MesQueUnClub_87 No a jak zobaczę ze Real gładko objechał Seville 3:0 to ch..... mnie strzeli

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?