La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 607 Culés

3

Grając 1433 zawsze traciliśmy dużo bramek i czasami nas słabe drużyny kontrowały tym bardziej jak graliśmy na wyjazdach. Leganes wczoraj grało 1541 i bardzo dużo drużynom byłoby złamać takie zasieki, do tego doszły błędy w obronie. . Tak było za kazdego trenera w ostatnich latach. Na wyjazdach powinnismy grać 1442 daje to na równowagę obrony z atakiem. Z Valladoid było widać ze przed zdobyciem gola przeszliśmy na czwórkę pomocników dlatego Dembele znalazł sie na prawym skrzydle i zdobył zwycięską bramkę. 1433 powinnismy uzywac tylko u siebie a na wyjazdach zabezpieczać tyły przynajmnie dopóki obrońcy nie wskoczą na wyższy poziom.

konto usunięte

0

@rafik300010 4-4-3, co to za nowa formacja?

konto usunięte

0

@rafik300010 Zawsze powiadałem ,że przy starzejących się Messim, Suarezie Rakiticiu, nie za szybkim Busim i tracącym często piłki Dembele winniśmy stosować klasyczny system 442, lecz ja ciągle tutaj jestem mordowany pseudo wizjami ustawienia 433 jakież on nie ma to zalety etc etc

konto usunięte

0

@Gomola Znowu to samo, dlaczego Dembele. Messi tracił wczoraj prawie wszystkie piłki które podawał, a druga bramka padła po stracie Coutinho. Ale nie....lepiej napisać Dembele traci wszystkie piłki......

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?