La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1575 Culés

0

Myślicie, że Serbia po zaledwie 3 setach z wczoraj może odczuwać jakieś zmęczenie dzis, które mogłoby wpłynąć choćby w lekkim stopniu na ich grę?

0

@puyol_presidend5 Nie no bez jaj to są zawodowcy. Dla nich takie granie dzień po dniu to norma.

0

@bodzio10 A jak wyglądałaby nasza 6 na boisku, gdyby ustawić najlepszy możliwy skład?

1

@puyol_presidend5 Na ten moment Drzyzga, Kochanowski, Nowakowski, Kurek, Kubiak, Szalpuk i na Libero Zatorski

0

@bodzio10 7 dałeś :D

1

@puyol_presidend5 Bo w siatkówce podaje się wyjściowy skład 7 osób z libero. Na boisku jest 6 i srodkowi zmieniają się przy przejściach z libero.

0

@puyol_presidend5 No to chyba dobrze :p

1

@puyol_presidend5 Bo w siatkówce gra 7 osób, z tym że 6 może przebywać na boisku równocześnie. Libero jest zmieniany przez środkowych i odwrotnie.

0

@Kubix93 No to jak środkowy zejdzie, a wejdzie libero to co wtedy? Libero gra w miejscu środkowego? :D Nie czaje :D

0

@puyol_presidend5 Masz 3 graczy przy siatce, 3 z tyłu - przy każdym 'przejsciu' robisz przeskok o jedną pozycję czyli libero 3 'przejscia' jest z tyłu, potem musi iść pod siatkę i wtedy za niego wchodzi środkowy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?