La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1488 Culés

0

Obejrzałem jeszcze raz ten skrót z wczorajszego meczu(tak, jestem masochistą) i dalej za cholerę nie ogarniam tego co Pique chciał zrobić przy bramce na 2:1, może mi jego obrońcy wytłumaczą. Ja rozumiem że można mieć słabą formę ale w takiej sytuacji podać w poprzek to trzeba naprawdę nie mieć mózgu, mógł najzwyczajniej w świecie wywalić na rzut rożny to nie, popisał sie największym sabotażem od czasu gdy sprezentował gola Aspasowi kiedy dostaliśmy lanie od Celty 4:1

0

@sebo939 Myślę, że chciał ją podnieść wysoko, tak aby wywalić byle gdzie, jak najdalej, najwyżej, na aut. Skończyło sie tak.. jak widzieliśmy.

0

@Gosciuu przecież wystarczyło żeby wybił w prawo a nie w lewą stronę gdzie nadbiegał zawodnik Leganes. Na tym poziomie nie widziałem takiego debilizmu, przebił normalnie Ramosa z Espanyolem a wydawało się to niemożliwe..

4

@Gosciuu A ja myślę, że od kilku spotkań Pique nie wie co robić i robi na boisku, we wczorajszym meczu prawie miał łzy w oczach niczym Cristiano po czerwonej kartce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?