La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1561 Culés

konto usunięte

0

Piekne czasy!
Polacy co tydzień zdobywają gole w topowych ligach, pilnują dostępu do bramki, dokładają kolejne występy. itd.
Kilku z nich gra w świetnych zespołach, wyróżniają się w nich.. Właściwie co tydzień piszą historię, taki Fabian z każdym kolejny spotkaniem powiększa licznik, jest Polakiem który zagrał najwiecej razy w PL.
Tak samo w Serie A, Milik goni Bońka, Szczesny też już jest bodaj w top 10 Polaków pod względem liczby gier w tej lidze.
Wiadomo, na ogół rezultaty poprzedników nie powalały na kolana, ale cieszy, że na naszych oczach pojawili się chłopacy, którzy sprawiają, ze może nie bedziemy musiec się śmiać, gdy za 10 lat zobaczymy, ze 10 Polak pod względem np spotkań w Serie A ma nie 20 występów, tylko np 120. To samo z bramkami itd.
O Lewym nawet nie wspominam, to dziś ikona Bundesligi.
I tylko czekamy na konkretnego rodaka w La Liga!

konto usunięte

1

@MESSIah16 Oh. Ah. Jednak w reprezentacji już tak kolorowo to nie wygląda.

konto usunięte

1

@kordyl1010 To prawda, ale dobrze że chociaż w klubie idzie, to też rozsławia Polskę, chciałoby się i tu i tu, ale nie zawsze wychodzi.

0

@kordyl1010 A co znajdę se coś do pomarudzenia.

konto usunięte

0

@MESSIah16 No tak, bo w rep. grają dla "orzełka" i historii rep. A w klubie dla pieniędzy i im lepiej grają to tym lepiej zarabiają... Trochę to tak ostatnio znowu wygląda. :/

konto usunięte

0

@jaras121 A zabroń mi :D

0

@kordyl1010 Zabraniam :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?