La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 652 Culés

0

Valverde jest odrobinę bezczelny... Najpierw, po meczu z Leganes, "w pierwszej połowie spotkania z Leganés graliśmy bardzo dobrze" (w pierwszej połowie to Leganes miało więcej strzałów i nie kojarzę choćby 2-3 wypracowanych przez nas 100% okazji).
Dzisiaj "są rzeczy do poprawy, przede wszystkim liczba traconych goli, ale wszystko zależy od skuteczności, której nam brakuje"... Szczerze mówiąc nie jestem pewny, czy gdyby Atletic wykorzystało wszystkie swoje sytuacje - my swoje, to my bylibyśmy górą. Sam Inaki miał przynajmniej 2 bdb sytuacje + niesłusznie odgwizdany spalony + kilka strzałów w trybuny z dobrych pozycji.

konto usunięte

10

@Mazi My za to slupek, poprzeczke, wybroniony strzal Suareza po podaniu Vidala, rzut wolny wykonany przez Suareza oraz nieodgwizdanego karnego w 2 minucie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?