- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1499 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1499 Culés
0
Ktoś posiada może kartę Geforce RTX 2080 na LR?
0
@Chwytliwy A co jest? ;)
0
@CescFàb a posiadasz? bo chciałbym wiedzieć jak chodzą przeglądarki, gry itp, takie luźne zapytanie
1
@Chwytliwy Mój cały komputer kilka lat temu był tańszy niż ta karta, a więc jeśli dobierzesz odpowiedni procesor i pamięć RAM to wszystko bez problemu powinno działać i to przez kilka najbliższych lat.
0
@Chwytliwy chciałem kupić ale nie razie brak w magazynie
0
@Skaramuczi Na morele jest
0
@Chwytliwy 2080 duke nie ma,pisze że jest ale jak dajesz do koszyka pisze że brak.
0
@Skaramuczi O shit, to szybko wykupują, ew na stronie się bodajże da oficjalnie, chyba że już próbowałeś
0
@Chwytliwy Nie chcę FE
1
@Chwytliwy Wydajność w grach zależy od procesora oraz pamięci RAM - razem z RTX 2080 Ti to nowi królowie wydajności. W podobnej cenie jest GTX 1080 Ti - jest to karta mniej wydajna w grach (nie ma przepaści). Kupując RTX 2080 zyskujesz również Ray Tracing oraz Deep Learning Super-Sampling (DLSS). Jeśli budujesz komputer od nowa to podaj budżet - coś się złoży. Jeśli chcesz wziąć samą kartę - jest to GPU warte zakupu. Jeśli masz teraz GTX 1080 lub 1080 Ti to bym nie zmieniał.
0
@Skaramuczi No cóż
0
@CescFàb Planuje właśnie kartę w niedalekiej przyszłości kupić właśnie ta kartę, ale myślę że warto poczekać zanim stanieje
1
@Chwytliwy Jasne, że warto. Jeśli możesz poczekać to dobry ruch.
0
@Chwytliwy To za rok. Albo dwa. Ona nie stanieje tak prędko. Konkurencji brak, jedyna seria kart do ray tracingu będzie kosztowała krocie jeszcze długi czas.
0
@Skaramuczi zobaczymy, ale Rok mi nie przeszkadza bądź dwa, ja poczekam jak dożyję