La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1124 Culés

0

Ja tak sobie myślę, czy Suso nie byłby dobrym wyborem w razie wyboru jakiegoś ofensywnego pomocnika? Coś tam oglądałem (mecze, klipy) i widać, że nie boi się wziąć gry na swoje barki i pod względem technicznym pasuje do nas. Poruszaniem i ogólnie swoją grą przypomina mi trochę isco (małe zwinne nóżki :D) Zapraszam do dyskusji, jeżeli się mylę to prosiłbym o nie atakowanie tylko napisanie w normalny sposób :)

konto usunięte

0

@empooxd A Suso to nie skrzydłowy?

0

@ksobi no właśnie nie wiem dokładnie

konto usunięte

4

@empooxd Wydaje się, że z przodu ma kto kreować grę, a problem jak zwykle leży w środku bo Rakitić z tą swoją formą powinien raczej szukać angaż przy wykopkach albo zrywaniu jabłek w sadzie. Thiago się marzy albo chociaż Pogba w jego miejsce i byłoby bez porównania lepiej. Ba, lepiej powinno być nawet z Vidalem na jego pozycji, ale Valverde ma taką pasję.. woli nas torturować ̶R̶a̶k̶i̶e̶t̶ą̶ kapiszonem.

konto usunięte

0

@empooxd Wydaje mi się że to PS a jeśli tak to nie widzę sensu żeby ścigać kolejnego. Kadre mamy mocna tylko każdy musi wrócić na swój poziom.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?