La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1435 Culés

6

Często piszemy o Inieście, Xavim, Puyolu itd. Dawno nie widziałem postu o naszym Szefunciu. Tak dla przypomnienia o liderze naszej defensywy ostatnich lat. Wspaniały zawodnik.

1

@SeeleyBooth Jeden z ostatnich prawdziwych wojowników na boisku. Szkoda takich graczy że odeszli

0

@sokot Brakuje zawodników charakternych, walecznych w naszych szeregach.

1

@SeeleyBooth Dokładnie tak jak piszesz. Liczę w tym aspekcie trochę na Arturo Vidala po cichu ;). Bez takich graczy drużyna często jest po prostu "jałowa" w ważnych momentach.

0

@sokot Jestem ogromnym zwolennikiem tego typu piłkarzy. Tacy piłkarze to skarb. Osobiście staram się na nich wzorować i nie chodzi tu tylko o zachowanie na boisku. Prawdziwi wojownicy, tacy jak powinni być mężczyźni. Jak widzę paniusie spuszczające głowę albo kładące się od podmuchu wiatru to bierze mnie obrzydzenie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?