- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1072 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1072 Culés
0
Pique pokłócił się z Messim o to, że ten drugi za mało jest aktywny w mediach. Serio? Niech się ta pacynka weźmie za granie a nie media mu w głowie
45
@rafinha Serio ktoś wierzy w to co piszą media?
1
@koziar No kolega wyżej ^ ^
0
@koziar Wszystkie media kłamio :D nikomu nie można ufać
2
@rafinha Ależ możesz ufać komu tylko chcesz. Po prostu nie oczekuj, że ludzie będą brali Cię na poważnie.
0
@rafinha Nie wszystkie i nie zawsze, ale to jest taka bzdura...oni teraz mają większy problem niż udzielanie się mediach czy jego brak.
0
@Misanthrope tak samo jak ja tych którzy wszędzie widzą teorie spiskowe czy kłamstwa. Współczuje takiego życia :D ale w sumie na tej stronie nic mnie nie zdziwi, rok temu zostałem objechany bo napisałem parę słów prawdy na temat Rakiticia, które dzisiaj się dokładnie sprawdzają. Mam wielką satysfakcję, gdy większość stada idzie za jednym a ja zostaje sam.
0
@rafinha może chcesz jeszcze "powiedzieć", że nikt nie chciał wzmocnić pomocy, nie chciano rozgrywającego?
0
@rafinha Podobne kłamstwo jak to co napisała Marca o kontuzji Umtitiego też tu wszyscy płakali ze śmiechu że co to znowu Marca nie wymyśla :)
0
@zenoowity Jakie kłamstwo Marca napisała? Po pierwsze to był AS, po drugie napisane było że nie zagra przez kilka miesięcy. Natomiast Mundo napisało, że Umtiti nie zagra przez 3 tygodnie i jeżeli się nie poprawi sytuacja to Umtitego czeka operacja (która de facto spowoduje, że przez kilka miesięcy nie będzie mógł grać). Więc nie wiem gdzie tu kłamstwo. Dopiero kłamstwem będzie jeżeli w ciągu kilku najbliższych spotkań Umtiti wybiegnie na boisko.
0
@Bagsik88 Nie, wszyscy zarzekali się że ludzie którzy go krytykują nie znają się na piłce nożnej. Ktoś potrafi zauważyć że nic Rakitić wtedy nie dawał zespołowi, bo Busquets pracował na niego z tyłu a Messi z przodu. Wtedy zostałem zjechany jak powiedziałem, że zobaczymy co Rakitić potrafi gdy i Messi i Busquets będą bez formy. No i teraz jakoś obrońców Rakiticia mniej, tak jakby się schowali do jaskiń. Jakby ich idol nie dawał nawet ani jednego argumentu do własnej obrony.
0
@rafinha Gadasz bzdury....wiele osób widziało w pomocy problem i chciano Thiago, Pjanica czy Pogbę. Było wiele obrońców Ivana, teraz jest mniej bo gra słabo...ja zresztą też go bronie nie raz jak ktoś przesadza i to nawet niedawno.
0
@rafinha To był sarkazm dziecko jeeezu...