- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 612 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 612 Culés
2
Komentarz, który miałem wrzucić wczoraj (więc i dane na wczoraj):
W temacie Valverde i ja coś dorzucę od siebie...
Nasz atak tworzy obecnie: Dembele, Suarez i Messi.
Ich jedynymi, "naturalnymi" zmiennikami są: Malcom, Munir i ewentualnie Rafinha.
Minuty rozegrane: Dembele 685, Suarez 749, Messi 755.
Ich zmiennicy: Malcom 25, Munir 71, Rafinha 102.
Zawodnik, który miał okazać się nową perłą, nowym Xavim - Arthur ma na koncie 146 minut (z 810 możliwych). Zajechany i wypalony Rakitić - 682.
Nasze "lamasiaki" - Miranda, Alena, czy Puig - 0 minut.
Vermaelen, który na papierze jest naszym 4 ŚO ma do tej pory rozegrane 70 minut na pozycji lewego obrońcy.
TO NIE JEST NORMALNE. ŻADEN ZAWODNIK w którym można było pokładać nadzieję na nową jakość - Malcom, Arthur, Miranda, Alena, czy Puig nie ma nawet szans na walkę o miejsce w składzie.
WYŁĄCZNIE z winy Valverde:
- nie mamy zmiennika Alby (Ernesto nie daje szans Mirandzie),
- nie mamy zmiennika ŚO - wypadł Umtiti, zostaje jedynie Lenglet i Pique bez formy (Vermaelen do tej pory nie zagrał ani minuty na ŚO)
- nie możemy liczyć na to, że w trwającym sezonie Arthur wskoczy do podstawowego składu (Rakitić bez formy ma 682 minut, Arhur 146)
- możemy spodziewać się rychłego odejścia Aleni, czy Puiga, jeśli Ernesto będzie wdrażał swoje pomysły "ogrania nowych zawodników"
- Dembele, Suarez, Messi - w ich miejsce nie mamy ani 1 ogranego rezerwowego.
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że dla wielu "la masia" się skończyła, przegrywamy bo "nie mamy rezerwowych".
Nie pamiętam, już który (jeden z naszych zawodników lub Realu) udzielił fajnego, prostego wywiadu, w którym stwierdził wprost, że grając co n-ty mecz nie jest w stanie złapać formy... To czego my możemy oczekiwać od naszych zmienników?