- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 713 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 713 Culés
3
Lepiej zrobic pierdyliard zmian, najlepiej w klasyku bedzie, jak zrobi kilka rotacji I pusci do boju taki sklad:
Jasper - Wague, Pique, Cuenca, Alba - Busi, Rakitic, Puig - Messi, Munir, Abel Ruiz.
Zniszczymy ich manita I wpuscimy doswiadczonych na dobicie.
6
@Rewolucja123 ależ celna ironia, gdy ludzie narzekają, że jednego zawodnika nie ma chociażby na ławce :) lol
8
@Rewolucja123 Ale po co tak histeryzujesz?Tu chodzi tylko o to że Malcom jest na trybunach kosztem takiego Denisa.
1
@kenneth99 Tu chodzi o to, ze ktos nie gra juz od lutego, gdzie to samo Lucho zastosowal w 2014/15. Pierwsza runda rotacje, gdy sa potrzebne, a druga jednym skladem I w pewnych momentach zmiennicy.
2
@Rewolucja123 Po co takie komentarze, nikt nie wymaga takich rewolucji. Ale taki Rakitic od paru meczy oddycha rękawami a on nadal gra w 1 skladzie, mimo że jest najgorszy na boisku ostatnio.
2
@D10SLEO Skad wiesz, ze oddycha? Sa specjalne urzadzenia od sprawdzania, czy gracz jest gotowy, czy nie.
1
@Rewolucja123 Szkoda, ze w meczu nie wygląda na gotowego, bo masa głupich strat wynikające ze spadku koncentracji, to są jednak objawy zmęczenia.