La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 998 Culés

3

Najlepsza "11" tygodnia La Masii:
https://pbs.twimg.com/media/DpDChdzXoAABXZN.jpg

Z Juvenilu A jest Nico Gonzalez i Segi Serrano. Obaj bardzo imponująco.

0

@ViscaBarca123 A jak się rozwija Xavi Simons bo ostatnio trochę mało informacji o nim znajduję.

1

@JimMorrisonFCB Niestety w tej chwili nie gra (nie zagrał żadnego meczu w tym sezonie) z powodu kontuzji (złamał nadgarstek jeśli dobrze pamiętam). Już powinien w sumie wrócić do gry. Może na następny mecz będzie gotowy.

0

@ViscaBarca123 A on już jest w Juvenilu?

0

@JimMorrisonFCB Nie, Xavi ma dopiero 15 lat i w tej chwili gra w Cadete A. Jeśli rozegra dobry sezon, to awansuje od razu do Juvenilu A (ominie grę w Juvenilu B). Za rok zapewne zobaczymy go już w Młodzieżowej Lidze Mistrzów.

0

@ViscaBarca123 Ok, myślałem że ma już 16 lat, dzięki.

1

@JimMorrisonFCB Ilaix w wieku 15 lat zadebiutował w ostatnim meczu Juvenilu A (regularnie gra w Juvenilu B). A 15-letni Ansu Fati gra cały czas w Juvenilu A i ma za sobą minuty w Młodzieżowej Lidze Mistrzów. Jednak obaj są z rocznika 2002 i wkrótce skończą 16 lat. Niewątpliwie obaj niesamowicie utalentowani. Simons to rocznik 2003. Spodziewam się jego debiutu w Juvenilu B w tej kampanii. :-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?