La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1813 Culés

0

I cyk, Football Manager 19 pobiera się na dysk. Niedługo odpalę. Ciekawe, jak wygląda Barcelona i jak będzie się grało tym składem :D

konto usunięte

20

@polarinho Nie zapomnij Malcoma odesłać na trybuny.

0

@polarinho i pamiętaj, żeby ściągnąć A.Gomesa z wypożyczenia.

0

@Kajtek77 Nie ma bata, Malcom będzie grał regularnie :D

Myślę o 4-2-3-1 z Busim i Arthurem, przed nimi Coutinho na lewej, Messi w środku, Dembele po prawej. Ale wszystko jeszcze zależy od tego, jak będą wyglądać ich pozycje i role. Ewentualnie też 4-3-3 jakieś skombinuję, z pomocą Busi, Arthur, Cou i skrzydłami Malcom-Dembele.

0

@polarinho Malcolm moze I tak, ale nie Malcom.

konto usunięte

0

@polarinho Malcolm musi grać, polecam kupić Varettiego jeszcze, taki młody, włoski talent.

konto usunięte

0

@polarinho W ile edycji grales FMa?

0

@Kajtek77 nie zapomnij zwalniac Valverde jak bedzie remis kiedy zrobi rotacje z malcomami i innymi lenglet

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?