La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1646 Culés

konto usunięte

12

A ludzie dalej nie odróżniają hejtu od krytyki. Bronienie Valverde w obecnej sytuacji jest absurdalne, ale niektóre komentarze naprawdę przechodzą granice. Ja wiem, że niektórzy nie umieją zapanować nad emocjami. Mi też się nie podobają decyzje trenera, ale jednak jakieś granice powinny być. Przykro, że niektórzy tego nie rozumieją. To nie jest obrona Valverde przed krytyką, ale tak jak już wiele razy wspominałem, przed hejtem trenera będę bronił, bo na pewno nie zasługuje na jakieś wyzwiska, nawet w obecnej sytuacji. Po sezonie pewnie Ernesto odejdzie, więc wielu wreszcie będzie szczęśliwych, ale ja oceny dokonam po sezonie i będę brał pod uwagę 2 sezony, a nie tylko ten gorszy jak wielu tutaj pewnie zrobi. :) Pozdrawiam. :)

3

@student97r Szanuję ludzi, którzy mają swoje zdanie, ale jeśli to zdanie jest w ramach jakiejkolwiek logiki. Niektórzy tutaj pozjadali rozumy albo jeszcze nie dorośli.

Komentarz usunięty

0

@Messi1st! Przecież koledze nie chodzi o to, że masz odmienne zdanie i nie pasuje Tobie Valverde. Podałeś przynajmniej jakiekolwiek logiczne argumenty, Wypowiedź skierowana jest do ludzi, którzy nie przedstawią powodu albo wyssą go sobie z palca.

0

@Messi1st! Tak samo masz prawo się rozpędzić i uderzyć głową w mur, i to głupie i to.

Komentarz usunięty

konto usunięte

2

@SeeleyBooth Dla mnie szacunek w sporcie to bardzo ważna rzecz. Chyba nie trzeba przypominać jakim szacunkiem rywali obdarzał Kapitan Puyol. Hejt to straszna rzecz.

0

@skubi99 Osobiście doszedłem do takiego momentu, że wolę sobie potrollować niż pisać i wlewać dzbanowi oleju do głowy. Świata nie zmienię, ludzie nie uratuję.

1

@student97r Hejt, a własna opinia to dwie różne rzeczy. Nie można bać się wyrazić własnej opinii, bo ktoś uzna to za hejt.

konto usunięte

0

@SeeleyBooth Ja to potrafię rozróżnić. No, ale niektórzy piszący nie widzą różnicy. I to jest przykre.

2

@student97r Granice? Waldek już przekroczył wszelkie granice dlatego nie dziw się reakcji ludzi tutaj

5

@Berniś Następny...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?