- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1386 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1386 Culés
0
Niby nie minął jeszcze październik a ja już zastanawiam się czy nie przerwać studiów. Kierunek coraz bardziej mnie męczy. Moim marzeniem jest zajęcie się muzyką, ale nwm czy się wybiję. Trudna decyzja przede mną
0
@mr Barca A jaki to kierunek ?
1
@Kusco15 Budownictwo.
0
@mr Barca UWM tak jak rozmawialiśmy?
0
@SeeleyBooth Nie nie, jednak wybór padł na PW
7
@mr Barca Aha. Od siebie mogę powiedzieć żebyś się zbytnio nie martwił. Studia są na początku ciężkim okresem dla nowych studentów. Sam nie mogłem odnaleźć się i nie chodzi tu o znajomych, bo szybko złapałem kontakt ze wszystkimi z grupy. Mam na myśli bardziej podejście prowadzących i całego systemu. Zupełnie nie był w moim guście. Często uczyłem się rzeczy, których sensu uczenia się nie rozumiałem, bo moim zdaniem nie były przydatne w życiu. Teraz jestem po 5 letnich studiach ( 3,5 inż + 1,5 mgr), czas szybko minął. Poznałem sporo ciekawych osób, do jednej z nich za tydzień idę na ślub. W studiach nieważna jest sama wiedza jaką się z nich wynosi, ale ludzi jakich się poznaje, Kontakt z nimi, przygotowanie do życia. To taka przeprawa przed dorosłością. Nigdy nie traktowałem studiów jako jedyny sens mojego życia, bo traktuje to raczej jako polisę, gdyby mi coś nie wyszło to zawsze mam wykształcenie. A moim celem jest posiadanie własnej działalności.
3
@mr Barca Przebolej to, a muzyką można się zająć po zajęciach. Tu niewiele osób żyje z muzyki. Nawet w Stanach - większy rynek - jest to dość duże osiągnięcie, więc co dopiero tutaj. A szkoda tak rzucać w kąt możliwość pewnego zarobku.
1
@mr Barca Jeżeli masz wielki talent to mimo studiowania się wybijesz. Jeżeli się nie wybijesz to przynajmniej będziesz miał wykształcenie.