La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1222 Culés

konto usunięte

7

Wracając do wyborów to akurat w samorządowych ma się duży komfort. Przynajmniej w mniejszych miastach. Osobiście zagłosowałem na burmistrza, który rządzi już 8 lat, założył własny komitet, a niegdyś startował z PO, do rady miasta i powiatu na byłą nauczycielkę z gimnazjum z PIS i związanego z piłką w powiecie kandydata też z PIS. Co ważne można głosować przede wszystkim na ludzi, a nie na partie, bo niektórych się zna, wie co dobrego zrobili, a co w ich poglądach się nam nie podoba. Jedynie do sejmiku wojewódzkiego zagłosowałem na człowieka z jedynką od Kukiza, bo tutaj już startują ludzie, których się kompletnie nie kojarzy.

6

@krzychu1526 Ja oglądam z wypiekami na twarzy tvp info. Ból dupy zaproszonych komentatorów i polityków, większy niż na La Rambli podczas goli Ronalda :D
Ale co do istoty, to się zgadzam.

4

@krzychu1526 Dokładnie, w wyborach samorządowych tak naprawdę liczy się nie to z jakiej partii jest kandydat, a to jakie ma osiągnięcia.

1

@Kapitan hawk Ja też oglądam i nie widzę za bardzo jakiegoś bólu .Raczej rzeczowe analizy.

8

@urbipl "Mamy w Polsce grupę wyborców mopów i wiader, którzy zagłosują na wszystko co nie jest PiS-em" - ocenił sukces Koalicji Obywatelskiej - Piotr Pałka, komentator Telewizji Republika.
[*]

0

@Kapitan hawk Skrajne opinie nie zmieniają całości.

8

@GenerałXavi Ja nie głosowałem na pis. Teraz nie wiem, czy jestem wiadrem, mopem :( poza tym, skąd on może wiedzieć, co siedzi wyborcom w głowie. Kolejny prawicowy psychopata like a Antoni? :D

2

@urbipl Masz rację. Całość jest w podobnej narracji.

konto usunięte

2

@krzychu1526 Też w swoim miescie rodzinnym oddałem głos na człowieka a nie partie :) Znam go z organizacji juwenalii oraz tego ,że robi sporo dla młodych ludzi.

3

@GenerałXavi Tak samo w drugą stronę...Jest grupa, która zaglosuje na wszystko co nie jest PO/KO

1

@GenerałXavi Sam zacząłeś

1

@GenerałXavi Wiesz, za kazdym człowiekiem stoi partia. W mniejszym lub większym stopniu. Odsetek kandydatów bezpartyjnych, którym całkiem dobrze poszło. Polityka to gówno. Wielu lubi się babrać :D

0

@Kapitan hawk Chyba widzisz to co chcesz widzieć. Za bardzo się wczułeś.

1

@urbipl Chyba nie. Następny przykład: PUBLICZNA telewizja ze swoją "misją", o której tak często rozwodzi się jej prezes, przed wyborami najwięcej czasu poświęcała Jakiemu i Warszawie. Od wczorajszego wieczoru nastąpiła cudowna przemiana. Pisałem już o tym wczoraj. Nie chodzi o partie. Chodzi o PROPAGANDĘ .

0

@Kapitan hawk Propagandę to masz we wszystkich mediach .Chyba że znasz takie bez misji .W tvnie jest na odwrót wiem że nie publiczna ale system identyczny .Ja tam bólu dalej nie widzę. Oni czyli pis wiedzieli że będzie taki wynik ,mają swoje sondaże .Zyskali do poprzednich wyborów samorządowych .Ten wynik da im więcej w parlamentarnych. Wspominałem
Ci o tych analizach .

0

@urbipl Rzetelność i obiektywność publicznej telewizji na poziomie dna. Skoro abonament za tv jest obowiązkowy to dlaczego muszę płacić za takie gówno, jakie serwuje tvp? Odpowiedź jest prosta. Prezesem jest były polityk i ostoja (do czasu) ekipy rządzącej. Pisałem to wcześniej. Dlaczego z tvp info dowiaduję się tylko, o wygranych kandydatach z PIS (Zakopane, Gdańsk i Kraków - te 2 ostatnie miasta 2 tura). Dlaczego nie słyszę o Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Białymstoku, Lublinie)? Dlaczego w tvp info słyszę o głosach na kandydatów PIS wśród uczniów, studentów, rolników? Dlaczego inne grupy społeczne nie są podawane? Dlaczego w studio tvp nie wyemitują słów Patryka Jakiego, dla wp.tv, gdzie gratuluje Trzaskowskiemu i mu dziękuje i trzyma za niego kciuki, by ten dobrze rządził Warszawą. A zamiast tego jest oczernianie Trzaskowskiego i szukanie wymówek przez prawicowych komentatorów? Dlaczego na tvn więcej dowiem się o zwycięstwach Pis. aniżeli na tvp o zwycięstwach po? Pis chce miec swoją propagandową tubę? Niech ma. Ale dlaczego robi kurwę z publicznej tv? To nie jest analiza. Półprawda to nie prawda lecz nieprawda. A przecież sam prezes Kurski lubił zawsze twierdzić, że tvp pokazuje prawdę, a takie zdarzenia, jak wymazanie serduszka WOŚP, czy wycięcie podziekowań od Smarzowskiego na festiwalu filmowym jest tylko niefortunnym zbiegiem.

0

@Kapitan hawk Tak to działa niestety. Będzie inna partia u władzy to będzie ona promowana tak jak było za po i teraz jest za pis.To Ci próbuję wytłumaczyć. A Ty się nastawiłeś pis to pis tamto i tak w kółko. Tak się dzieje nie tylko w Polsce a praktycznie wszędzie . A co do Owsiaka to poczytaj jak kasa jest wydawana nie jest to wszystko takie przejrzyste. Szanuje co robi pieniądze trafiają do potrzebujących ale sporo osób na tym korzysta.Ktoś trzyma na tym łapę on jest tylko pionkiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?