La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 974 Culés

3

Poczytałem kilka komentarzy i ktoś na prawdę ma nadzieję, że Malcom zagra z Interem? bo ja wejścia w 80+ minucie szczerze mówiąc nie uznaje, to nie jest czas w którym piłkarz ma okazje pokazać swoją przydatność.
Mats
Alba Pique Lenglet Roberto/Semedo
Rakitic busquets arthur
Cou Suarez Dembele
Taki będzie skład niestety, do tego po 80 minucie wejdzie Vidal z Malcomem ( o ile ten drugi usiądzie na ławke :D )
a jeśli zagra Semedo to w 65 zmieni go Roberto.
Nie da się lubić Valverde, jest toporny, jasne, ma swój plan jak twierdzi ale ten plan destabilizuje moim zdaniem podejście do walki o skład reszty zawodników nie z podstawowej jedenastki.

0

@maciekofcb A ja myśle że zagra Vidal za Rakitica a Malcom może zagrać za Dembele po ostatnim meczu. Dembele musi znowu poczuć konkurencje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?