La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1671 Culés

10

Zakochałem się dzisiaj w Arthurze, dobra pierwsza połowa, dwa bardzo duże błędy w kilka sekund na poczatku 2 połowy, myślę sobie "No Arthur, jeszcze trzeba czasu, taki rzeczy nie można robić, nad głową trzeba popracować", po czym facet rozgrywa takie 30 minut że musiałem szczęke z podłogi zbierać, ustawienie (również w defensywie, co też trzeba docenić), zwinność, technika no i głowa... najwyższy poziom, piłkarze Interu musielibyć mocno zirytowani gdy Arthur brał ich na plecy i wkręcał w ziemi :D
Czekamy jeszcze jak trochę więcej ryzyka będzie pod polem karnym przeciwnika, ale wszystko z czasem. Mamy pomocnika na miarę Xaviego i Iniesty, jestem tego przekonany, tylko trochę czasu...

1

@Kacper1432 Już na samym początku meczu sędzia odgwizdał dwa faule na nim w przeciągu chyba 5 sekund :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?