- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 996 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 996 Culés
3
Fatalny obecny sezon Modricia i Realu a dosyć dobra teraz gra Ronaldo i Juve może jednak przypieczętować Złotą Piłkę dla Ronaldo. Chorwat jest w formie beznadziejnej jak i Real więc nawet ciężko sobie wyobrazić go na chwile obecną z Złotą Piłką w rękach gdy się popatrzy na biegającego Messiego robiącego co chce z piłką i zawodnikami i Ronaldo który gdy drużyna go potrzebuje to strzela bo od tego jest.
9
@FC1899Barca Już prędzej Griezmann dostanie ZP. Po mundialu o Ronaldo w kwestii ZP się w ogóle nie dyskutuje + te oskarżenia o gwałt, nawet EA go wywala z marketingu
Poza tym, głosowanie się kończy za niedługo, a w LM Ronaldo w tym sezonie jeszcze nic nie pokazał. Śmieją się, że Messi ma dostać ZP za zdobywanie bramek przeciw ogórkom, to Ronaldo akurat za to ma dostać (czyt. strzelanie Empoli)...?
0
@barcelonaLM nie wiem czy zwróciłeś uwage ale juz nikt prawie nie pamięta o tym gwałcie juz żadne portale nie wspominają o tym
7
@FC1899Barca Jeee tam. I tak każdy wróci myślami do mundialu . Modric faworyt nadal.
Niedawno było głosowanie i Messi był faworytem miażdżąc cr7
0
@Messibestplayerintheworld Usunieto je, poniewaz "fake konta" fanow Messiego wygraly, a "fake konta" fanow CR7 mialy jakies 8%.
7
@Rewolucja123 Fake bo Messi wygrał
Jakby taka przewagę miał Cr7 to by w ogóle była inna gadka
2
@Messibestplayerintheworld Wiem I to smutne, gdyz najlepszy mial tylko jeden slabszy rok, a ten slabszy rok byl prawie na poziomie najlepszego roku Salaha I to bylo w 2014, gdzie no jednak dostal nagrode najlepszego pilkarza MS, a I tak nie wygral niczego waznego. To jest przykre, gdy taki Modric zgarnia nagrode najlepszego pilkarza w Europie, po tym jak zagral dobre MS, a moze jeszcze byc ZP do tego. Niestety, ale Messi nas uzaleznil od swojej niesamowitosci I ludzie od 2011 bodajze zaczeli wymagac wiecej, a od 2012 gdzie strzelil 91 goli, to juz kompletnie zaczeli stawiac na to, ze co roku strzeli 60 goli, a I tak przekracza bariere 40-50, jednak gdy Barca nie wygrywa czegos waznego, to on znika I uznaja go za winowajce, gdyz nie wspomogl druzynie I nie wybil sie jakos, a taki Ronaldo strzela 3 gole Juve I z karnego w 90 I masz. Jeden/dwa wazne dobre mecze Ronaldo vs caly rok Leo, nic wtedy sie nie liczy, Leo traci wtedy szanse, gdyz Ronaldo konczy z LM, a Messi nawet jak dublet, to nic.
1
@Rewolucja123 Zgadzam się z Tobą
Dlatego chyba najlepiej olac te ZP.
Messi GOAT. Każdy kto zna się na piłce to potwierdzi .