La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 639 Culés

konto usunięte

4

Fabiański to jest fenomen. Traci gola, ale w FPL i tak dostaje 2 bonusowe punkty. :)

1

@student97r Xd. Taki jest Fabian. To jest fenomenalny bramkarz, dobra gra nogami, pewnosc I porozumienie z obrona (bynajmniej w Polsce, bo w klubie nie ogladam go).

konto usunięte

0

@student97r Fabian w FPL to zloto :D

konto usunięte

0

@Socjopata Złoto, złoto. Mam z kuzynem zakład i ma go na bramce, więc te bonusowe punkty nie są na moją korzyść. :D

konto usunięte

0

@student97r Patricio najlepszy za 4.5,ale mam Endersona i nie ma co narzekać :D

1

@Rewolucja123 To wychodzi na to że w Polsce też go nie ogladasZ :P

konto usunięte

0

@Socjopata Ja mam Kepe i Begovicia. Szkoda, że tego drugiego nie dałem na bramkę, bo czyste konto zachował, czego się nie spodziewałem. :D Dwóch obrońców z czystymi kontami dzisiaj też na ławie. :D Mane na kapitanie i Wilson mi dobrą robotę zrobili dzisiaj. :D

konto usunięte

0

@student97r U mnie Vardy na kapitanie 2 punkty..

konto usunięte

0

@Socjopata Kiepsko. To niedługo jak się nie odblokuje można pomyśleć o sprzedaży. Chociaż często tak jest, że jak się sprzeda to dopiero zacznie grać. :D

0

@Matt_i1992 W klubie*. Czytaj ze zrozumieniem.

0

@Rewolucja123 Słowo bynajmniej nie oznacza przynajmniej, znaj znaczenie słów, których używasz.

0

@Matt_i1992 Najwidoczniej slabo sluchalem nauczycielki od polskiego jak sie jeszcze uczylem w Polsce. :D

0

@Rewolucja123 Człowiek całe życie się uczy :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?