La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1728 Culés

26

- Ernesto Valverde wystawi na jutrzejszy mecz taki sam skład jak na mecz z Interem Mediolan. [beINSPORTS]

Spodziewam się właśnie takiego składu, ale również nie będę zaskoczony jak za Rafinhę zagra Roberto. Dzisiaj były jakieś pogłoski, że trenowali wariant z Roberto i Semedo po prawej stronie.

0

@BarcaInfo I to jest pytanie. Sklad bedzie identyko, ale pytanie kto zagra na PO I za Leo na PSPO.

0

@BarcaInfo Ja wole żeby Roberto był na ławie, a Semedo w obronie, zaś Rafa w jedenastce :)

0

@BarcaInfo Myślę że nie ma więcej niewiadomych niż kto na PO Semedo/Roberto i PP Roberto/Rafinha . Według mnie będzie to Semedo i Roberto .

0

@BarcaInfo Szczerze najbardziej wolałbym właśnie Roberto i Semedo razem na prawej

0

@BarcaInfo Rafinha + Semedo mnie najbardziej przekonuje. Rafa z meczu na mecz coraz lepiej się czuje przy piłce, zaczyna coś trafiać. Kiedyś grał bdb mecze, może wróci do optymalnej formy. Roberto mnie tak średnio przekonuje, w obronie nie przekonywał, w ofensywie również. Wybieram Rafę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?