- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1193 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1193 Culés
2
Hamilton MŚ 2018 F1. Szkoda liczyłem, że emocje potrwają przynajmniej do następnego wyścigu.
3
@Jordi10 Miał dobry samochód to wygrał :) On jest akurat dobry, ale chciałbym zobaczyć wyścig F1, gdzie wszystkie auta byłyby identyczne, różniły się tylko ustawieniami... Teraz mija parę okrążeń i pół stawki zdublowane.
1
@hank_moody W tym roku, to Ferrari miało lepszy bolid przez większość sezonu
0
@barcowy1899 Napisałem, że dobry, nie najlepszy. Poza tym zależy na jakim torze. Dodatkowo Seba nie jest regularny.
0
@hank_moody Moim zdanie to również kwestia partnera w zespole. Lewis miał Bottasa, który jak posłuszny paź pomagał mu w czasie wyścigów. Było kilka takich gdzie Bottas był zwyczajnym buforem bezpieczeństwa dla Hamiltona przed Vettelem - spowalniał jego jazdę, blokował, wykonywał ryzykowne manewry itp. Seb na podobna pomoc ze strony Kimiego nie mógł liczyć a choćby w dzisiejszym wyścigu była okazja żeby Kimi pojechał agresywniej kiedy miał za sobą Lewisa. Z resztą w Ferrari od początku postawili sprawę jasno, że obaj kierowcy są od tego żeby się ścigać i nie było czegoś takiego, że Seb jest ważniejszy od Raikkonena. Mercedes jednak wszystko ustawia(ł) pod Hamiltona. Oczywiście nie robię im z tego powodu zarzutu bo mają do tego prawo w końcu to jest zespół i wszyscy mają jeden cel - mistrzostwo. Poza tym Ferrari również popełniało głupie błędy taktyczne w kilku wyścigach co przyczyniło się tego, że Hamilton mógł wypracować komfortową przewagę i spokojnie kontrolować swoją pozycję w kolejnych wyścigach. A wiadomo, że kiedy Lewis nie ma wszystkiego poukładanego jak należy to robi się nerwowy i popełnia błędy.
0
@barcowy1899 Mieli bolid, nie mieli zespołu w sensie takim, obaj kierowcy byli skupieni na swojej jeździe/ strategii w wyścigu a nie na tym żeby pomagać temu drugiemu. Na Monzy było to widać najlepiej - Kimi mógł przyblokować Hamiltona na starcie i Vettel byłby przed Brytyjczykiem ale tak się nie stało. I dobrze.
Bottas natomiast nie miał skrupułów i w kilku wyścigach jechał tak żeby Vettela spowolnić lub wywieźć go z toru tylko po to żeby Hamilton miał lepszą pozycje na mecie.