La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 741 Culés

konto usunięte

1

0

@Wawrzyszewski Doborowe towarzystwo :D Chociaż nazywać ich wszystkich neo-faszystami to jednak grube przegięcie

konto usunięte

0

@Wawrzyszewski UE - komunizm

1

@Brom Tak, tak :D Ile masz lat? Wiesz co to jest komunizm w ogóle?

konto usunięte

0

@Bykunn Wiem, UE dąży do zrobienia jednego kraju z Europy ze wspólnym wojskiem, wspólną walutą, prawem więc jednak ma sporo wspólnego.

0

@Brom Tak i uważasz, że na tym polegał komunizm?... Czego Was teraz w szkole uczą. A dążenie do federalizacji UE to najlepsze co może nam się przytrafić bo inaczej reszta świata nas zje. No ale na razie nie widać takiej możliwości

konto usunięte

0

@Bykunn Zależy o jaki komunizm ci chodzi czy Marksa, Stalina, Lenina. UE się szybko rozpadnie. Każdy w UE dba o własne interesy a jak na razie rządzą Niemcy i Francja i nie liczą się z innymi państwami, z demokracją też mają nie wiele wspólnego.

0

@Brom Co za bzdury :D No ale dobra, czas zweryfikuje

konto usunięte

1

@Bykunn Tak krzyczą w UE o faszyzmie a w Europarlamencie jest Partia Europejskiej Lewicy – partia polityczna działająca na poziomie europejskim, grupująca partie i organizacje socjalistyczne i komunistyczne z Unii Europejskiej oraz innych krajów europejskich.

1

@Brom I ta partia niszczy całą Europę ściągając ten szrot zwany imigrantami

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?