La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1126 Culés

2

Jestem stałym klientem sieci sklepów Bytom. Do 1.11 wprowadzili promocję 50% na wszystko dla stałych klientów(info z mail). Jak wygląda ta promocja? 50% przeceny jest na wszystko od ceny początkowej. Problem polega na tym, że w w tych sklepach, w których ja byłem wszystko jest przecenione o 50% i więcej.
Czym skutkuję, że dla stałego klienta nie jest to żadna promocja.
Czysty chwyt marketingowy.

Warto zapamiętać:

-Tzw. "NOWOŚCI" dzisiaj są nowością za np 400zł. Aby jutro przy wyprzedażach były za 100zł.
- "OSTATNIE SZTUKI" - Ostatnie mogą być w tym konkretnym sklepie. Ponadto, warto zapytać, czy mogą dla Ciebie ściągnąć ten konkretny rozmiar. Mnie się udało, pomimo rzekomo tych "ostatnich sztuk".

Mam nadzieję, że komuś ta wiedza pomoże w przyszłości.

konto usunięte

2

@Jack Sparrow no tak :D te chwyty sklepów z odzieżą.. z 3 lata temu dorabiałem w sezonie w sklepie 4F w miejscowości nadmorskiej.

Dzień przed sierpniowymi wyprzedażami naklejało się wyższe ceny, żeby ludzie rzucili się na promocje które faktycznie nie wynosiły, 50% a 10-20-30 :D.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?