La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 751 Culés

4

Ja wiem jakie są emocje w trakcie meczu i po, sam włączam Janusza czy na naszej reprezentacji, czy jak Barca gra, ale serio są takie osoby, które w pełnej trzeźwości umysłowej nie tyle pokazują swoje zdanie, co z całkowitą pewnością twierdzą, że np. z Dembele nic nie będzie, Valverde źle ustawił i kurła chciałbym inną zmianę. Nawet nie wspomnę o tym, że widząc jak się nasi prezentują codziennie na żywo to każdy miałby 100krotnie więcej informacji niż my, nawet nie zawodowy trener. Ale druga rzecz, że to ludzie, którzy zjedli zęby na piłce zarówno grając samemu, jak i studiując taktykę. A tu komentarze, że z Dembele nic nie będzie, Arthur to klasa światowa w ciągu roku, Valverde nie ma pojęcia co robi... Dembele sam nie wie jeszcze co z niego będzie, naprawdę czasem aż wstyd czytać niektóre komentarze pozornie inteligentnych i kulturalnych użytkowników nawet kilka dni po meczu. No i sam musiałem to z siebie wylać :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?