La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 982 Culés

konto usunięte

0

Wczoraj wpadła mi w łapki konsola PS3 (pamięć chyba około 200 GB). Ogrywał będę pewnie z 10-15 tytułów. Wystarczy taka pamięć czy nie? :/

1

@Kajtek77 A co będziesz grał w wersje cyfrowe gier?

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 Raczej na płytkach.

0

@Kajtek77 No to instalujesz gre z płyty, przechodzisz i wyrzucasz z dysku, chyba ze nie sprzedajesz gier i wszystkie 15 będziesz trzymał w pamięci (pytanie po co?) to wtedy nie wiem czy starczy.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 A czy po odinstalowaniu zapisy z gry również zostaną usunięte?

1

@Kajtek77 Owszem, ale jak zostawisz sobie z 3 gry na dysku bo będziesz chciał sobie do nich kiedyś wrócić, czy zagrać jeszcze raz to spoko, wystarczy spokojnie miejsca. Tylko przy większej ilości gier zostawionych na dysku tej pamięci z czasem będzie brakować. Można sobie też SAVE-y zgrać na pendrive.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 Dzięki za pomoc :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?