La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1952 Culés

13

- Martín Montoya: ''Uważam, że Neymar chciałby wrócić do Barcelony, ponieważ był tam szczęśliwy i łączyły go bliskie relacje z Suarezem i Messim.'' [fcbw]

- FC Barcelona bez Leo Messiego: https://pbs.twimg.com/media/DrObvKuWwAAiKym.jpg (Jak widać Luis przejął pałeczkę lidera drużyny). [Sport]

- Arturo Vidal w 7 meczach przeciwko Interowi Mediolan strzelił 3 bramki. [MD]

1

@BarcaInfo Neymar zmienił klub na siłę. Nie poszedł za głosem serca. Serce na pewno podpowiadalo mu, żeby zostać, ale pieniądze i chęć wyjścia z cienia Messiego- śmieszy mnie to aż do teraz, wygrały. Teraz jest w cieniu Mbappe i Cavaniego. Nie jest najważniejszy w zespole i utknął w punkcie zero. Już w Barcelonie miał większa rolę na boisku niż w PSG. Słabo.

konto usunięte

0

@BarcaInfo Coutinho do pomocy, Dembele na LS, a Malcom za Rafinhe.
Valverde weź raz taki skład wystaw

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?