La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1707 Culés

konto usunięte

5

E tam 1 do 1, mnie cieszy bramka Malcoma jak głupiego jakiegoś, cóż za zmiana, jeszcze jakby Luis doskoczył do tej piłki, ahh, kurcze, chcę zobaczyć go w kolejnym meczu, ale także chcę zobaczyć Dembele, bo nie ukrywajmy, to on w 2 połowie dał impuls i to on był najlepszym zawodnikiem w drugiej połowie bez porównania moim zdaniem



Rakitić za ten mecz powinien dostać ławkę jak Rafinha, bo zagrał kryminał piłkarski, straty, bramka w dużej mierze na jego kontakt, zepsucie takiej sytuacji, do tego znowu gra do najbliższego, sorki, chcę go ujrzeć na ławce po tym spotkaniu, bo był cieniem samego siebie w tym spotkaniu, a Busiego tak samo w sumie, ale no Busi naprawdę chyba jest niezbędny w pomocy, choć no nwm kto dzisiaj gorszy był



Ale cieszy 1 miejsce i awans, VISCA BARCA

2

@Chwytliwy Dokładnie wszyscy jadą po Dembele jakby byli ślepi - koleś zagrał bardzo dobre spotkanie.

0

@Chwytliwy 1 miejsce byloby po wygranej. Poki co trzeba wygrac nastepny mecz I wtedy sie cieszyc.

konto usunięte

0

@sokot nawet grał kombinacyjnie, moim zdaniem problemem jest to że on po prostu ma takie no zwykłe problemy jak fizyka czy chęci oraz niedokładność, jak to niweluje jest genialny wtedy

0

@Chwytliwy Jest za często zbyt mało skupiony i skłonny do takich młodzieńczych rajdów. Ale to małolat jest - spokojnie da się go ułożyć. Widać po nim niesamowity talent - drybling, szybkość, markowanie, obie nogi - ten czarnuszek ma wszystko oprócz zimnej głowy.

0

@Chwytliwy Zdecydowanie Coutinho najlepszy zawodnik drugiej połowy. Co chwilę rajd, wychodził spod krycia 2 a nawet 3 zawodników. Rozgrywał, rozrzucał piłki. Gdyby jego koledzy, a zwłaszcza Rakitić i Suarez więcej myśleli to by miał kilka asyst.

0

@Granto Coutinhio też zagrał w w końcu "swoje"

konto usunięte

0

@Granto ahh no tak, cou, przepraszam, o nim zapomniałem, mimo że robił tyle wiatru, ale ja się do jego poziomu przyzwyczaiłem jakoś więc nie musiałem nic pisać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?