- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1384 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1384 Culés
4
Nie wiem co się wyprawia z tym marszem, ale to jest już szczyt wszystkiego
Rząd widze jakoś obojętnie do tego podchodzi
Opozycja robi wszystko aby nie było marszu
Przepraszam, w takim momencie powinna cała polska być razem, ale jak polityka robi wszystko nam na przekór to potem wychodzi tak a nie inaczej
Ehh, o co nasi dziadkowie i pradziadkowie walczyli?
0
@Chwytliwy Możesz streścić o co w ogóle chodzi, bo nie jestem w temacie?
0
@WiernyKibic111 poczytaj o marszu, i o tym co odwalaja z nim politycy
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
6
@Chwytliwy Ale którzy nasi przodkowie? :D Piłsudczycy czy Narodowa Demokracja? :D Nie udawajmy, że podziały w tym kraju zaczęły się od powstania PO-PiS
0
@Bykunn mówię ogólnie
Komentarz usunięty
0
@takisobiektos zwykły marsz niepodległości, nie wiem co jest w tym tak nienormalnego , i to do tego w 100 rocznicę, nawet w tej chwili są podziały , ehhhh
0
@Chwytliwy Warszawa was tak boli ale Wrocław już nie.
0
@takisobiektos Co? O co ci chodzi w tym momencie?
0
@Chwytliwy Bo widze takie oburzenie że zakaz marszu w Warszawie, a wczoraj cisza jak Prezydent Wrocławia także zakazał marszu w Wrocławiu. Co do marszu w Warszawie z drugiej strony się nie dziwie nie ma policjantów bo trwa protest już teraz dawali premię 1000 zł jeśli ktoś przyjdzie 11 do pracy
1
@takisobiektos W końcu Stolica , wiec nie ma co się dziwić nawet