La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1384 Culés

konto usunięte

4

Nie wiem co się wyprawia z tym marszem, ale to jest już szczyt wszystkiego

Rząd widze jakoś obojętnie do tego podchodzi

Opozycja robi wszystko aby nie było marszu

Przepraszam, w takim momencie powinna cała polska być razem, ale jak polityka robi wszystko nam na przekór to potem wychodzi tak a nie inaczej

Ehh, o co nasi dziadkowie i pradziadkowie walczyli?

0

@Chwytliwy Możesz streścić o co w ogóle chodzi, bo nie jestem w temacie?

konto usunięte

0

@WiernyKibic111 poczytaj o marszu, i o tym co odwalaja z nim politycy

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

6

@Chwytliwy Ale którzy nasi przodkowie? :D Piłsudczycy czy Narodowa Demokracja? :D Nie udawajmy, że podziały w tym kraju zaczęły się od powstania PO-PiS

konto usunięte

0

@Bykunn mówię ogólnie

Komentarz usunięty

konto usunięte

0

@takisobiektos zwykły marsz niepodległości, nie wiem co jest w tym tak nienormalnego , i to do tego w 100 rocznicę, nawet w tej chwili są podziały , ehhhh

0

@Chwytliwy Warszawa was tak boli ale Wrocław już nie.

konto usunięte

0

@takisobiektos Co? O co ci chodzi w tym momencie?

0

@Chwytliwy Bo widze takie oburzenie że zakaz marszu w Warszawie, a wczoraj cisza jak Prezydent Wrocławia także zakazał marszu w Wrocławiu. Co do marszu w Warszawie z drugiej strony się nie dziwie nie ma policjantów bo trwa protest już teraz dawali premię 1000 zł jeśli ktoś przyjdzie 11 do pracy

konto usunięte

1

@takisobiektos W końcu Stolica , wiec nie ma co się dziwić nawet

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?