- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 760 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 760 Culés
0
Jak tam oceniacie fani Wrestlingu teamy Survivor Series na dany moment?
0
@Chwytliwy Shane znowu wciskany na siłę...
0
@Kajtek77 mnie bardziej rozwala booking na Daniela, ot bookowanie na debila ,ale co ciekawe, ma cheer XD
Poza tym nwm, ale czuję że team SD wygra, bo Braun i Drew no się nienawidzą, jeszcze Corbin
0
@Chwytliwy Mi nie podoba się fakt tego, iż kolejny raz na SS zobaczymy zapewne zdradę "swojej" drużyny. Tak było przecież z i rok i dwa lata temu.
0
@Chwytliwy W porównaniu do poprzednich lat, power star wygląda marnie, ale hej, w końcu trzeba wypromować innych. RAW prawdopodobnie wygra, a przetrwa jako jedyny McIntyre.
0
@PrinceDamon Szkoda że w drużynie SD nie znalazł się Almas :/
PS.Mcintyre wygląda świetnie. Aż chce się go oglądać czy to w ringu czy w promach.
0
@Kajtek77 Almas nie miał szans, chociaż walkę świetną wykręcił z Mysterio ostatniej nocy. Mam spore nadzieje co do niego, jedynym minusem jest jego angielski, ponieważ Zelina nie będzie przy nim do końca kariery.
0
@Kajtek77 Dwa lata temu to tylko był odpał Deana, bo drużyny nie zdradził, tam była drużyna wtedy,to rok temu HHH zdradził Kurta i zniszczył Shane'a aby pokazać swoje ja
0
@PrinceDamon Nie dziw się skoro najbardziej elektryzującym matchem jest walka Ronda vs Becky. to jest ponad miarę każdego matchu
0
@Chwytliwy No ale jednak zaatakowali swoich partnerów więc można powiedzieć że były to zdrady :D
0
@Kajtek77 No tak nie do końca, bo Dean zaatakował po eliminacji, i w sumie wtedy AJ go prowokował, więc to bardziej był odwet na AJ'U aniżeli na teamie, powiedział potem i tak na następnym SD że to było w stronę AJ'A , a nie teamu SD, więc no trudno jako zdradę określić, raczej po prostu głupio postąpił raniąc team bo AJ Styles mu nadepnął na odcisk
Co do matchów, no cóż, myślę że Team SD wygra panów oraz AJ Styles,a u pań team RAW albo SD wygra, nwm, a Ronda vs Becky to raczej Rousey, jeśli chodzi o resztę to zobaczymy
0
@Chwytliwy Mnie w sumie najbardziej interesują 3 pojedynki:
Rollins vs Nakamura
Lesnar vs Styles
Rousey vs Lynch
Chciałbym bardzo świetnego pojedynku jak przed rokiem i wygranej Stylesa acz czy to się wydarzy? Trudno powiedzieć.
1
@Kajtek77 Ja tam chciałbym aby Rousey vs Lynch wyszło No Contest, ale nie brawlem, bo wtedy trzymamy świetne championki nadal w hypie i bez jakiejkolwiek straty
A co do AJ'A, no zobaczymy, jeśli nie odpalą Brock Look A Strong to AJ wygra i będzie seryjnym NR 1 Championem
0
@Chwytliwy Almas powinien mieć wejście od razu do main eventy, a nawet się nie łapie do składu SD. Gość jest genialny tak samo jak AJ czy Rollins
0
@FCB24 Nie przy Mysterio gdzie jest po prostu gwiazdą