La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1800 Culés

2

M. Pol od pewnego czasu prowadzi ,,lajvy" po lidze mistrzów. Wypowiedź wyrwana z kontekstu bo chwile jechał po Ramosie ale:

Może Sergio Ramos ma poprostu takiego pecha, może jest taki że jak biegnie to na coś wpada to kogoś przewraca to komuś wybija bark wpycha na słupek no poprostu jest to sport dla mężczyzn i czasami tam gdzie drwa rąbią tam wióry lecą bo nie chce mi się wierzyć że tak sobie zaplanował że weźmie walnie z łokcia centralnie w nos.

0

@jedrek7000 Nie dziwię się, jako dziennikarzowi nie przystoi mu go obrażać, no a ciężko tego buraka w normalny sposób wytłumaczyć czy zrozumieć Jego zachowanie.

0

@kuz Najgorzej że w Polsce jest większość takich nieobiektywnych dziennikarzy. Misja Futbol Borek będzie się podniecał Ronaldo bo trafił ładną bramkę na kilka spotkań złota piłka dla niego itp..

0

@jedrek7000 Każdy ma prawo do swojego zdania i ja akurat oglądając misję futbol nie patrzę przez pryzmat tego kto komu kibicuje. Lubię Borka i resztę ekipy, fajnie się słucha, ogląda. A jeżeli nie masz mocnego bólu dupy na wzmianki o Realu/Ronaldo to uwierz mi, że przeżyjesz odcinek. :)

7

@kuz Po ostatnim klasyku pieprzyl* 30 minut o Realu o nas wspomnieli że zagraliśmy dobrze i na tym koniec. To samo w La Liga Loca.
Za dużo Borka 40 minutowy program gada 30 minut swoje mądre wywody pozostałe 10 min Szpaku próbuje przerwać ,,Ale Mati Ale Mati". Bez Borka i Pola oba te programy wiele zyskują.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?