- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 920 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 920 Culés
0
Nagrywam już od dłuższego czasu swoje kawałki, kilka tu wrzucałem, a dzisiaj powstał następny.
0
@kuz Sam miksowałeś i masterowałeś? Bo ta gitara grająca riffy są za cicho. Nie wybrzmiewa w pełni.
Są też czasami puste przeloty (np. 2:52 - 2:55). Można tam było dopisać jakąś melodie dodatkową imo.
To się wszystko składa na to, że płaska ta piosenka. Nie ma momentu kulminacyjnego, niewiele się w niej dzieje. Wykres akcji/emocji może w refrenie trochę skacze, ale to za mało niestety.
2
@sebasek99 Tak, wszystko robię sam i nie jestem jakimś tam omnibusem jeśli chodzi o mastering. :) Ten utwór miał być spokojny i gitara główna jest "miękka" i duży kompresor na niej, żeby nie męczyła ucha sopranem, powiedzmy, że taki był zamiar w tym utworze. Ale bardzo dziękuję za opinię!
1
@kuz Wielkie uznanie. Tekst prosty, ale ma w sobie coś genialnego. W tle naprawdę dobra gitara, która jest na pewien sposób uspokajająca. Masz talent, chłopie. Może jakiś talent show? Warto spróbować. W każdym razie, w moim przypadku nic się nie zmienia, wielkie propsy i trzymam kciuki za dalsze postępy!
0
@nieprzysiadalnosc Dziękuję! Talent show to nie dla mnie, raczej po napisaniu jakiejś tam liczby kawałków mam plany ogarniać jakąś fajną ekipę i ogrywać te kawałki na żywo :)
1
@kuz Według mnie powinien być jakiś moment, gdzie "coś wybucha", on się wyróżnia na tle reszty kompozycji. Nawet spokojnie piosenki to mają.
No ale utwór jest znośny, to prawidłowa kompozycja, no i jest skończony, a to już coś. Za to szanuje. Ja nadal do tego procesu nie doszedłem. Życzę szczęścia w dalszej walce w okiełznaniu tej trudnej sztuki.
1
@sebasek99 Mam już kilka, ten jest pierwszym takim spokojniejszym bez większego bum.
0
@kuz Usunąłeś piosenkę? Jak wchodzę w link to wyskakuje komunikat, że wideo zostało usunięte przez autora.
1
@Dzemik55