La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1270 Culés

konto usunięte

2

Bentancur, 21 lat na karku dopiero. Niesamowity gracz, jak on się rozwija. W tym sezonie dostaje szansę od Maxa w dużej ilości spotkań, znakomicie wtłoczył się w system i sposób gry Turynczykow, świetnie reaguje, odbiera, gra z elegancją, bardzo dobre warunki fizyczne do gry na tej pozycji. Dodatkowo gra odważnie, do przodu, wbiega w pole karne, już nie jest żółtodziobem który gra do boku. Wróżę mu wielka karierę i mimo, że jestem fanem również Juve to chętnie bym to kiedyś zobaczył w koszulce Barcy, sprawdził jakby wyglądał.

0

@krzychu1526 Momentami przypomina mi trochę Busquetsa, choć na pewno bardziej odważnie wchodzi do przodu.

konto usunięte

1

@JimMorrisonFCB Jestem ogromnym fanem talentu tego chłopaka. Ten diament się szlifuje i kiedyś rozblysnie. Życzę mu tego bardzo.

konto usunięte

4

@krzychu1526 Następny, ja bym go nie widział, on ma ogromne problemy z grą kombinacyjną i nie ma tak dobrej dynamiki, nie, to nie jest gracz do linii pomocy dla nas, poza tym to dopiero jego 1 dobry mecz w sezonie w juve, bo grał jak gomes w tym sezonie prawie

konto usunięte

0

@Chwytliwy To nie. Chłopak się jeszcze rozwinie i o ten rozwoj jestem spokojny przede wszystkim pod wzgledem taktyxznym. Na MS pokazał się z dobrej strony. I nie, nie grał jak Gomes, bo miał kilka spotkań na dobrym poziomie.

konto usunięte

0

@krzychu1526 Grał, czasem wręcz łudząco go przypominał w tym sezonie, tyle podań do tyłu, rażąca gra asekuracyjna, i niezbyt pewny w defensywie, fajnie że się dzisiaj odblokowal

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?