La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1545 Culés

7

De Jong za Rakiticia za rok - marzenie.

9

@barcelonaLM Ale nie za 70M euro. Gruba przesada. Maks 50M, ale to po ewentualnej sprzedaży Ivana.

konto usunięte

1

@barcelonaLM Nie wiem po co wam ten de Jong. Jest Arthur.
Edit:
Zresztą nie rozumiem tu co poniektórych. Chcecie dawać szanse graczom Barcy B, ale jednocześnie zapychacie kadrę kolejnymi zachciankami.

1

@MarioVeB! A w razie kontuzji Arthura ?
Musi być też i walka o pierwszy skład, lepiej dla klubu..

konto usunięte

1

@Messibestplayerintheworld Vidal. Pomijam już kwestie,że Ivan kontrakt wypełni.

7

@MarioVeB! Akurat De Jong to świetny piłkarz, a może być jeszcze lepszy, wydaje mi się że jak już inwestować w piłkarzy, to właśnie takich.

konto usunięte

1

@kamilop Nie jest on potrzebny, a na pewno nie za taką kwotę.

7

@MarioVeB! Jestem przekonany, że wszyscy którzy nie doceniają De Jonga będą za rok, dwa, mieli strasznie głupie miny.
To jest kapitalny piłkarz i tylko kontuzje mogą sprawić, że nie będzie jednym z najlepszych pomocników świata.

2

@MarioVeB! To że nie jest potrzebny w tym momencie, nie oznacza że tak będzie za rok, czy dwa. Jeżeli jest okazja go kupić teraz to proszę, potem narzekanie jak zgranie go nam Real i będzie jak z Modriciem czy Isco.

konto usunięte

3

@kamilop Za rok czy dwa to może pojawic się lepszy zawodnik.
Zresztą mając Vidala Arthura czy Ivana wole dawać sznse zawodnikom z Barcy B.

3

@BarcaInfo Toteż piszę że za Rakiticia, bo za Chorwata jakąś kasę musimy dostać

1

@MarioVeB! A skąd wiesz czy Rakitic nie odejdzie albo Vidal latem ?

konto usunięte

0

@Messibestplayerintheworld 1. A co to zgadywanka? dla mnie liczy się obecny skład i a nie głupie gdybanie.
2. De jong spowoduje zablokowanie tej pozycji tym bardziej dla graczy Barcy B.

3

@MarioVeB! Frenkie de Jong to idealny następca dla Sergio, który już nie raz pokazywał spore zniżki formy. Sezon, dwa podpatrywania, trenowania i grania z Sergio mogą nam zaprocentować na sporo ładnych lat w kwestii zabezpieczenia pozycji.

konto usunięte

0

@Gaucho Wole Oriola z Barcy B, Zresztą śmiesznie to brzmi Busi ma tylko 30 lat i jeszcze długo nikt w jego buty nie wejdzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?