La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1388 Culés

konto usunięte

1

Anglia ma świetny zespół .W końcu doczekali się drużyny.

konto usunięte

4

@GenerałXavi Błagam po tobie akurat tak pustego frazesu jak "na farcie" się nie spodziewałem :D

Ja Cie proszę bądźmy poważni i oddajmy im to co osiągnęli. Southgate zbudował z tych młodych piłkarzy silna drużynę która może walczyć na równi z każdym.

5

@GenerałXavi Chorwacja jedzie na jeszcze większym farcie, a niektórzy mówią, że im się mistrzostwo świata należało. Śmieszne.

0

@MarioVeB! Jak dla mnie jest dobra drużyną, mimo że ich nie lubię to muszę to przyznać. Ale jak dla mnie nie są 4. Drużyną w świata. Jest od nich kilka lepszych drużyn. Co nie zmienia faktu, że trener zrobił naprawdę świetny i bardzo młody skład. Na przyszłych Mistrzostwach jeśli nic się nie posypie kandydat do medalu

konto usunięte

0

@GenerałXavi Idac twoim tokiem myślenia to Chorwacji nie powinno być w finale MS tylko choćby taka dania. Itd
Bez sensu takie coś.

0

@GenerałXavi I nie potrafili wygrać z taką Danią i Rosją. To ma być przekonująca drużyna?

0

@GenerałXavi Najgorzej z tej trójki według mnie i tak wypadli Hiszpanie, bo mając 5 pkt przewagi nad tymi ekipami i tylko dwa mecze do rozegrania, oddali w zasadzie pierwsze miejsce w grupie. Fakt, że ten turniej jest niezbyt ważny, ale takich rzeczy się nie robi. Szkoda na nich patrzeć co się dzieje z tą ekipa, ale trzeba się przyzwyczaić, że teraz są nie na najwyższym poziomie...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?