La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1270 Culés

konto usunięte

11

Rabiot powiedział Barcelonie, ze bardzo chce grać na Camp Nou i przyjdzie 1 lipca jako wolny agent. [MD]

0

@Odesseiron Ehhh ale oby De Jong również przyszedł

2

@Odesseiron No i gitara, po co wydawać 70+ mln na nieopierzonego Holendra, skoro mozna mieć Francuza za free. Jeśli się to potwierdzi to świetna wiadomość. Latem tylko podbić szejkom cenę za Holendra i już.

konto usunięte

0

@Bobo25 De Jong nieopierzony Holender xDDDD

12

@masq No ciężko go nazwać doświadczonym zawodnikiem ;)

0

@Odesseiron to niezly z niego agent :D

konto usunięte

0

@JimMorrisonFCB Ale za Mbappe to byś i 170 dal xD

1

@Odesseiron De Jonga odpuscic. Kupic De Ligt, za free Rabiota i jak Dembele nie odpali, to wymienic sie z PSG z doplatta 130 mln i kupic Neymara.

konto usunięte

1

@Rewolucja123 Tak tak tak, i jeszcze kupmy hazarda, isco itd itd

2

@masq Po pierwsze nie dałbym, po drugie Mbappe jednak coś tam pograł już, np. na MŚ.

1

@masq Dokładnie jak kolega JimMorison napisał nieopierzenie = chodziło mi o małe doświadczenie na arenie Europejskiej.

konto usunięte

0

@Bobo25 Może dlatego ze holender jest dobrym piłkarzem a Rabiot jest żałośnie słaby?

0

@Avada Kedavra No tak... rzeczywiście zapewne masz rację. Pewnie dlatego PSG chce mu zapłacić Francuzowi nawet 10 baniek pensji. Ale co tam Abra kadabra wie lepiej...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?