- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1105 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Kgorecki2500
11
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1105 Culés
0
Co do Nawałki jestem ciekaw jak Lech będzie grał pod jego sterami. Myślę, że bardzo szybko zostanie sprowadzony na ziemię. Się nie zdziwię jak sprowadzi swoich pupilków z Legii, czyli Pazdana i Mączyńskiego.
Odbuduje ich przygotowaniami i znowu będą "wielcy".
12
@Criss18Barca oho, zaczyna się umniejszanie.. Co z tego, że wyciągnął reprezentacje do drugiego rzędu najlepszych z okolic 6,7... :D
Inni polscy trenerzy są kilka klas pod nim... jeśli chodzi o wiedzę taktyczną i profesjonalizm
2
@Pedeudo Czyli to co w naszym narodzie najpiękniejsze :)
3
@Pedeudo porównaj sobie kadrę Nawałki i jego poprzedników. Nie chcę umniejszać jego sukcesów.
Ale trafiło mu się dobre pokolenie.
Lewandowski - TOP3 napastników na świecie
Krychowiak - który był w życiowej formie. Niektórzy nawet uważali, że jak grał w Sevilli to po Busquecie nie było w Hiszpanii lepszego od niego
Piszczek - TOP5 PO wtedy na świecie
Do tego świetny Glik i Fabiański. Pazdan świetnie grający. Milik, Grosicki i Błaszczykowski w formie. Wtedy w klubie wszyscy grali. A jak było pod koniec kadencji pamiętamy.
Mam do Nawałki pretensję, bo mieliśmy mega szansę, żeby zagrać w finale Euro. Wystarczyło nie bać się robić zmian.
7
@Criss18Barca Poprzednicy woleli wynalazki typu Boenish, Obraniak czy Perqis. A byli już wtedy Glik, Jędrzejczyk czy Grosicki. Koniec jego przygody w kadrze nie może przekreślać jego sukcesów. Wyciągnął Reprezntacje z dna i to jest mało?
3
@Criss18Barca a wcześniej to nie było polaków w dobrych klubach europejskich?
po prostu przyszedł trener, którego taktyka nie opierała się na ladze na napastnika, może zgra do kogoś, albo się zastawi... Później długa w pole karne, może wpadnie.
a teraz przyszedł Brzęczek i o.. Wracaj januszowo myśl trenerska