La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 760 Culés

0

Co odwala Menchester City to jest masakra, wypada znacznie lepiej od bardzo silnej Barcelony, mimo ze w PL są nieco trudniejsi rywale. Ale znając życie skonczy sie na 1/8 LM a barca wygra LM

Tak wiem PSG ma wiecej ale no ligue 1 to inna bajka

[Zobacz link: https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/46524042_147086756269762_2411116840936800256_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=c91c41f7a2b273c4eae21850888f03d3&oe=5C6BAAF6]

[Zobacz link: https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/46764439_147086762936428_1042172302545911808_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=d03eabd1ce714b81df07f607854d5d1d&oe=5CAEB1B3]

via Rzeźnicy Kartomanii

konto usunięte

8

@szymek029 ''Znając życie skonczy się na 1/8 LM a barca wygra LM''

1

@szymek029 Gdzieś to już chyba widziałem.

6

@szymek029 Bardzo silnej Barcelony xD to było dobre

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?