La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 561 Culés

1

W końcu The Walking Dead wraca na właściwe tory z znakomitym odcinkiem. Po dwóch słabszych sezonach, 8 docinek sezonu 9 jest znakomity, a cały 9 sezon trzyma równy, wysoki poziom.

konto usunięte

0

@DonMatteo901 maggie zginęła?

1

@Chwytliwy Nie, odeszła do innej grupy i ma podobno wrócić w 10 sezonie, bo aktorka miała jakieś inne produkcje na głowie.

konto usunięte

0

@DonMatteo901 W 10 sezonie? Hahaha, dalej chcą ciągnąć tą telenowelę opartą na jednym schemacie? Pierwsze trzy sezony były świetne, później to już co raz gorzej. Mogli dać ew. w 4 sezonie tego całego Negana i co najwyżej dorzucić 5 sezon, który opowiadałby o losach bohaterów po np. 5 latach. Te zombie jeszcze się nie rozłożyły? Przecież wiecznie te trupy żyć nie będą...

0

@LuisSalvano Oglądalność spadła, ale i tak jest gigantyczna, więc póki będzie zainteresowanie, to będą kręcić. Wiadomo, że to nie jest to samo co w pierwszych sezonach, ale jak widać ludziom się 9 sezon bardzo podoba patrząc na oceny, więc chyba słusznie, że robią dalej. A Negan jest jedną z najfajniejszych postaci ogólnie w historii seriali.

0

@LuisSalvano Przecież te trupy nie żyją, więc jak mają wiecznie nie żyć?

konto usunięte

0

@DonMatteo901 To jeszcze go nie zabili?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?