La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1243 Culés

0

opłaca się brać S7 za 700 zł w idealnym stanie? Chciałem S7 EDGE, ale za niego trzeba dać troszkę więcej.. dużo się różni? widzę, że bateria jest znacznie lepsza w EDGE.

6

@Aureczek Na Black Friday NOWY S7 był za 799 zł, także nie jest to jakaś niesamowita oferta.
A z mojego doświadczenia tylko chciałbym ci podpowiedzieć, że powinieneś dwa razy zastanowić się przed kupnem używanego sprzętu elektronicznego. To bardzo rzadko wychodzi na dobre

0

@Aureczek Kupienie używanego telefonu bez żadnych mikrorys, w stanie na prawdę idealnym jest niemal niemożliwe

0

@Aureczek Ja też kupiłem iPhone w "idealnym" stanie. Lepiej uważaj i najlepiej dobrze posprawdzaj. Mimo to jednak mam odmienne zdanie niż fc_barcelona_1899, bo kupowałem mnóstwo razy używaną elektronikę i dopiero pierwszy raz się naciąłem ostatnio, a poza tym byłem zadowolony i nie musiałem płacić jak za nowy, a sprzęt działał bardzo dobrze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?