La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1085 Culés

konto usunięte

58

Bale: Liga a Liga Mistrzów? W Lidze Mistrzów rywale chcą grać w piłkę

XDDDDDDD jaki on jest "niemądry"

3

@Wawrzyszewski O ludzie kochani Halyna mam zawał

konto usunięte

72

@Wawrzyszewski Ma racje Eibar ostatnio powinien im piątaka wlepić
,ale nie chcieli grać w piłke..

5

@MarioVeB! To jest takie karmienie swojego ego. Wiedzą, że od jakiegoś czasu osiągają niespecjalne wyniki w Lidzę to muszą czymś się pocieszać.

konto usunięte

2

@SeeleyBooth Trzeba wysłać jakaś petycje do Tabesa ,żeby dał rozporządzenie i kluby jechały równo z Realem, a jak wygrywają to niech będzie co najmniej 4 :0 :D
Wtedy Bale może będzie zadowolony

0

@MarioVeB! Myślę, że Tebas powinien wprowadzić przepis o handicapie, w którym przeciwnicy Realu dostają od razu handi 1:0 xD

2

@Wawrzyszewski Bardzo dobrze, niech szukają problemu u przeciwnika, a nie u siebie, to daleko nie zajadą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?