La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1888 Culés

konto usunięte

3

Można samemu się nominować do złotej piłki?

Komentarz usunięty

1

@Florentino_perezz Ty nie zrobisz...

konto usunięte

39

@Wawrzyszewski Jaki toksyczny Wawrzyszewski xD

konto usunięte

2

@Florentino_perezz Perez mordko, zapomniałeś o swoich starych metodach? Zielone pod stół, premia za milczenie i złota piłka Twoja.

konto usunięte

0

@Socjopata ta?

konto usunięte

5

@Wawrzyszewski Mordo, wiem o co chodzi, też mam przypał w szkole. Trzeba wyjść z tego na prostą po prostu i się wyluzować

konto usunięte

2

@Socjopata Tak naprawdę to znowu mi napluli do kanapki...

konto usunięte

1

@Wawrzyszewski Dorwiemy tych ćwoków jutro po wfie.

konto usunięte

2

@Socjopata Tam gdzie zawsze

1

@Socjopata Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy może osiągnąć cel, nie ważne czy taki czy taki, ale trzeba iść i walczyć. To teraz masz trzy sekundy żeby się otrąsnąć, powiedzieć sobie "dobra basta", pięścią w stół, idę to przodu i osiągam swój cel. Pozdro.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?